Havet kan stige 65meter melder Dagbladet i dag:
http://www.dagbladet.no/2013/11/07/nyheter/utenriks/global_oppvarming/klimaendringer/30196000/
Ærlig talt, dette er bare SÅÅ 2007, akkurat som i ukene før historiens mest idiotiske fredspris ble delt ut.
Dette er et rovdyr under angrep, BorisA. Det har det vært hele tiden. Det er av uhyre viktighet at vi klarer stoppe det. Problemet er den smule uenighet som ser ut til å eksistere angående hvordan vi skal klare stoppe angrepet. Konsensus blant skeptikerne ser ut til å være at vi skal godsnakke oss ut av faren. Jeg har hele tiden ment stikk motsatt. Dette er en krig. De som fortsatt mener at "den snilleste gutten i klassen" vil finne fram, bør sporenstreks ta seg en tur til Svalbard, søke opp en sulten hannbjørn, og forsøke godsnakke den fra angrep.
De siste årene har vi sett at alarmistenes fanesaker har smuldret opp en etter en. Dette til tross, ser vi at våre politikere, forskningsmiljøer, og MSM kjører hardere og hardere på. Det vi ser er klimaprostitusjon satt i system. Jeg er av den bestemte oppfatning at det vil være uten virkning å fortsette å kappe hodene enkeltvis av dette klimahydramonsteret. For hvert hode vi kapper av, vokser det bare ut et nytt. Eller to. Vi må stikke kniven i hjertet på klimamonsteret, slik at blodforsyningen til hodene stopper opp. Dette monsteret heter ikke Jansen, Drange, eller Benestad. De representerer bare hvert sitt hode. Monsterets navn er totalitær, politisk fanatisme, og dette monsteret lever av vårt blod og våre penger.
Hvor finner vi dette monsteret? Ser vi på det nasjonalt, har jeg tatt opp dette mange ganger, med foreløpig resultat at folk forsvinner både til høyre og venstre. (Mest venstre.) Gudmund Harlem var kommunist.
http://no.wikipedia.org/wiki/Kategori:Medlemmer_av_Mot_DagDa datteren Gro var 10 år gammel, flyttet familien til USA på Rockefellerstipend.
http://www.aftenposten.no/spesial/article3035140.eceRockefeller har i generasjoner støttet eugenikk, "bærekraftig" utvikling og totalitær klimatvang, blant annet gjennom FN-systemet, Club of Rome og en rekke organisasjoner de selv har bygget opp.
Gro Harlem regnes som frontfiguren til Agenda 21.
http://no.wikipedia.org/wiki/BrundtlandkommisjonenGro Harlem, medlem av Council on Foreign Relations (Rockefeller).
http://klimaforskning.com/forum/index.php/topic,152.msg1335.html#msg1335Gro Harlem er medlem av Club of Madrid, en søsterorganisasjon av Club of Rome (Rockefeller).
http://www.clubmadrid.org/Vi har Stoltenbergfamilien, der Jens Stoltenberg besitter styreverv innen klimarelaterte organisasjoner under FN, og familien er aksjonærer i selskaper som produserer medisin, og Camilla Stoltenberg er direktør for Statens institutt for folkehelse (Rockefeller).
http://www.fhi.no/eway/default.aspx?pid=239&trg=Content_6490&Main_6157=6261:0:25,5532&MainContent_6261=6490:0:25,7100&List_6347=6343:0:25,7100&Content_6490=6560:62626::0:7114:1:::0:0Thorvald Stoltenberg er med i Trilateral Commission (Rockefeller).
http://en.wikipedia.org/wiki/Thorvald_StoltenbergMange av Norges viktigste samfunnstopper innen MSM, politikk og næringsliv er med på Bilderbergmøter (Rockefeller).
http://en.wikipedia.org/wiki/Bilderberg_GroupJens Stoltenberg deltar i aktivt klimasamarbeid med CNN-grunder Ted Turner, som også var og er en viktig økonomisk bidragsyter til Club of Rome (Rockefeller).
http://klimaforskning.com/forum/index.php/topic,594.msg22972.html#msg22972Vi må dra klimahodene våre opp av klimasanden for å klare se klimavirkeligheten. Eller klimauvirkeligheten. Det har aldri hatt noe som helst med klima å gjøre. Det er big banking, big oil, big totalitarianism, og det biggeste av alt, NWO.